تضمین بهترین قیمت

با خیالی آسوده خرید کنید

خیلی از مشتریانی که برای اولین بار به بانه باتو مراجعه می کنند و قصد خرید دارند از اولین سوالاتی که برایشان پیش می اید که چرا قیمت های سایت به نسبت سایر فروشگاههای اینترنتی ارزان تر است ؟در این نوشته برا ی شما دلایل قیمت پایین محصولات بانه باتو را به طور کامل برای شما شرح خواهیم داد.

شاید شما هم بپرسید آیا شایعاتی که پیرامون کالاهای شهر مرزی بانه وجود و از زبان فروشگاه های محل زندگیتان و یا دوستانی که از فروشندگان شنیده اند می شنوید واقعیت دارد؟ آیا کالاهای عرضه شده در این فروشگاه بدل و بی کیفیت است؟ آیا این کالاها در شهر ما دستکاری می شوند؟

(( خوشبختانه تمامی شایعاتی که در رابطه با کالاهای عرضه شده در شهر بانه به گوش شما رسیده واقعیت ندارند))

1:: منطقه آزاد تجاری بانه بدلیل موقعیت خاص جغرافیایی، شاهراه ورود آرایش و بهداشتی بخصوص ادکلن به کشور است.

2:: از خصوصیتهای منطقه آزاد تجاری، معافیت پرداخت از مالیات و حق گمرک می باشد. از این رو یکی از علل ارزانی کالاها، عدم پرداخت هزینه های گمرک و مالیات است.

3:: تامین کالا های عرضه شده در بانه باتو از وارد کننده های اصلی یکی دیگر از دلایل ارزانی محصولات ما است.

خاطر نشان میکنیم.تمامی کالا ها در بانه باتو هارد باکس و اورجینال عرب هستند که کیفیت بالا و مشابه جنس اصلی است که قیمت آن بسیار بسیار پایین تر و به صرفه تر است.

با توضیحات ارائه شده به این نتیجه می رسیم کالاهای موجود در بانه باتو با قیمتهای واقعی و بدون هیچ هزینه ی اضافی و با کمترین سود و بالا ترین کیفیت به فروش می رسند و علت اصلی اختلاف قیمتها با شهرهای دیگر، گران فروشی و هزینه هایی همچون سود بیشتر، حق گمرکی و انواع مالیات و عوارض و گارانتی می باشد.

ضمناً لازم به ذکر است که کلیه کالاهای ارائه شده توسط فروشگاه وارداتی بوده.همه کالا ها با پلمپ تولید کننده است و اصلا باز نشده اند.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.